Nákup z číny

Práce z domova

Klikačky

Klikačky za kačky

Další způsob jak vydělávat peníze z domova. Jedná se o celkem jednoduchou věc. Stačí se zaregistrovat na nějaké klikacím serveru. Budete k tomu pořebovat nějakou elektronickou pěněženku jako PayPal či AlertPay. Jakmile vyplníte všechny potřebné informace a dokončíte registraci. Registraci je většinou nutné dokončit aktivací, která přijde na váš email. V emailu už stačí jen kliknout na odkaz a můžete se přhlásit a začít vydělávat.

Po přihlášení vydíte reklamay, které máte k dispozici. Zkoušel jsem před lety Onbux a Neobux a tam se vetšinou zobrazovali 3 – 4 reklami denně + několik bonusových v průběhu dne.

Respektive to celé funguje na multilevelingu. To znamená, že čím víc klikačů (referals) máte tím větší je zisk. Ve většině případů si můžete referaly najímat za poplatky, které lze zasilat pomocí elektronických peněženek jako PayPal či AlertPay. Bohužel, musíte počítat i s tím, že někteří vám nebudou klikat každý den, nebo kliknou za den jen jednou. Počítají se vám tudíž jen jejich započítané kliknutí. Reklamy se většinou mění každých 24h.

ahaahahah