Nákup z číny

Práce z domova

Emaling

Emailovky – jak to funguje

Jeden ze způsobů jak si vydělat klikáním na reklamy. Narozdíl od klikaček se nemusíte deně nepřihlašovat na žádné stránky od kud klikáte dál. Reklamy vám budou chodit na email. Pak stačí už jen kliknout na odkaz a počkat až se vám stránka načte. Někdy se můžete setkat s různým časovým nastavením.
Některé emailovky zasílají několik emailů denně, u jiných to může být i delší doba.

Emailovky – emaling.cz

Vhledem k tomu, že jsem se zajímal především o české záležitosti, tak vám představím jen Emaling.cz
Za každý správně odkliknutý email je to 0,10 Kč. Pak přijde na to jestli doplníte všechny informace, protože poté se cena muže zvíšit na 0,50 Kč.
Pro příjem peněz od emaling.cz, je nutné každý email potvrdit.

Vždy na konci emailu naleznete potvrzovací odkaz. Pokud nekliknete, tak nebude email započítán.
V tuto chvíli se bude zdat jakože nic moc, ale neklesejte na mysli. Stačí sehnat pár členů a výdělek se vám samozřejmně zvýší. Více informací naleznete v podmínkách o partnerství.

Registrace zde:

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

Získejte peníze za příjem emailů a SMS od české společnosti.

Jinak samozřejmně existuje i spousta jiných emailingů. Stačí trošku zahledat a máte je. Samozřejmně vždy budťe obezřetní jakou službu si vybíráte. Můžete narazit na mnoho podvodných stránek, které nic nevyplácejí a vaše práce pak byla zbytečná. Většinou takové služby rozpoznáte podle nabýzených cen. Když je cena od ostatních příliš vysoká, tak se vší pravděpodobností jde o podvodnou stranku.

Je to jeden ze způsobu jak vydělat peníze z domova.

ahaahahah