Nákup z číny

Práce z domova

Buyincoins.com – reklamace

Reklamace

Tato reklamace se týkala objednávky z Buyincoins.com a to konkrétně u mé druhého nákupu z tohoto shopu. Nákup naleznete zde .

Celá objednávka mi přišla standardně zabalená v bublinkové folii. Po vybalení vše fungovalo, až na hračku švába se solárním panelem. Vlastně jsem netušil co má vůbec dělat. Podstatné bylo, že to nedělalo nic.

V tuto chvíli jsem začal uvažovat o reklamaci. Tak jsem se přihlásil na stránky pod svým účtem a pokoušel se najít nějaký kolonky či nápisy RMA. I po pár minutách jsem zde nic takového nenašel. Co se dá dělat. Ale já se tak lehce nevzdávám, když si něco vezmu do hlavy. Opět jsem si začal prohlížet web a všechna nastavení ve svém účtu a pořád nikde nic. Tak jsem si řekl, když už tam je položka Message, tak to zkusím přes tohle.

Vhledem k tomu, že angličtina není zrovna jazyk který bych ovládal nějak bravurně, tak jsem zjistil z nabídky, že mému požadavku (reklamace) žádná volba neodpovídá. Ničeho jsem se nebál a vybral náhodně nějakou volbu a jal jsem se psát nějaký ten RMA protokol.

Abych se vyhnul potížím s jazykem a vůbec překlady přes různé překladače, tak jednoduše jsem zapsal číslo objednávky a kód produktu toho co je rozbite. Závadu jsem popsal jednoduše jedním slovem „broken“ , požádal o výměnu a odeslal.

Během cca 1h mi přišla odpověď, že se moc omlouvají a že se snaží zboží balit co nejlépe, aby k tomu nedocházelo. Jako řešení mi nabídli vrácení peněz a pokud s tím budu souhlasit, tak mi je obratem posílají s tím že dané zboží jim nemusím odesílat. Určitě si dokážete představit, kolik by to mohlo stát posílat to tam na reklamaci. Odeslal jsem svůj souhlas a čekal. Peníze přišli ještě ten samý den. Z nějakého důvodu mi ale vrátili o cca 2-4,- Kč méně. Takové věci neřeším a tudíž jsem si obratem objednal nového švába.

Pokud by takto fungovali reklamace i v dalších čínských obchodech, tak bych se vůbec nezlobil.

ahaahahah

, ,

Comments are currently closed.