Nákup z číny

Práce z domova

Buyincoins.com – druhý nákup

Po delší době zde máme druhý nákup na buyincoins. Ve skutečnosti jsem jich už měl už více, ale nebyl na to čas se o tom rozepisovat. V mém případě jde opět o pozitivní zkušenost i když jsem byl nucen absolvovat reklamaci.

Jediné co bych na buyincoins.com kritizoval je rychlost webu. V některých dnech a či hodinách byl v době nákupu téměř nepoužitelný a radši jsem se na stránky vratil později.

Předmětem nákupu byl:

1 x Solar Power Energy Black Cockroach Bug Toy Children
1 x Digital Temperature Humidity Meter Thermometer

Tentokrát jsem si objednal teploměr s měřením vlhkosti jako dárek pro známé. Nemohl jsem ale odolat nějaké té hračce a něco mě nutilo utratit nějaký ten drobáček za nějakou ptákovinu. Vyhrál šváb na solární pohon.

Nákup i s dopravným zdarma činil 7,54$. Možná, že takové to ceny to lze sehnat i u nás, ale kdo by se zvedal ze židle když nemusí 🙂

Objednávku jsem udělal 22.6. 2012 a rovnou uhradil přes PayPayl.  Ještě tentýž den byla objednávka přijata následně 24.2.2012 odeslána. Ten samý den jsem si objednávál i z Dealextreme.com a netuším zda-li šlo o náhodu, ale oba balíčky mi dorazili ve stejný den a to 9.7. 2012, takže to celé trvalo 15dnů.

Zboží opět přišlo v bublinkové obálce. Co se týká teploměru, tak naprostá spokojenost. Velký displej a i zpracování je celkem slušné. Co se týká toho švába, tak už tolik radosti nepřinesl. Po vyndání z obalu bylo zřejmé, že někde na něj byl vyvinut poměrně vysoký tlak, protože u některých nožiček byli popraskané plasty. Nevěstilo to nic dobrého a to se potvrdilo. Šváb teda i při vystavení přímému slunečnímu svitu nic nedělal. Celkově jeho zpracování odpovídalo ceně. Solární panel byl od něčeho ublemtaný a spoje vypadali spíš jako prerušované čáry. Vůbec jsem teda ani chvilku neváhal a začal hledat kde podat reklamaci.  O reklamaci se dozvíte zde.

I když jsem narazil na malou komplikaci, tak nákupu určitě nelituji a jsem spokojen.

Hodnocení:

+ rychle odeslání a dodání – 15dní
+ velký výběr zboží za přijatelné ceny

/ + reklamace zboží – rychle vyřízení do 24h

Udělal jsem pro vás pár fotek:

ahaahahah

, ,

Comments are currently closed.